Kasetony reklamowe zalicza się do grupy produktów informujących o tym, że w konkretnym miejscu znajduje się sklep, lokal usługowy czy na przykład siedziba firmy. Zastanawiasz się, dlaczego tak wiele osób decyduje się na tę formę reklamy? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Kasetony LED wyróżniają się wysoką estetyką wykonania, elegancją, stylem i przede wszystkim trwałością. To między innymi z tego powodu są chętnie wybierane do prezentowania firmy. Zastosowanie diod LED sprawia, że reklama ta jest dobrze widoczna nie tylko w dzień, ale również w nocy. To zdecydowanie zwiększa jej skuteczność. Należy podkreślić, że kasetony są energooszczędnym oświetleniem, a co za tym idzie, tanim w eksploatacji. Ich montaż nikomu nie powinien sprawiać trudności.

Kasetony LED

Kasetony mogą mieć różny kształt i wymiar. Na ich powierzchni spokojnie zmieści się logo, nazwa firmy lub hasło reklamowe – zależnie od tego, czego kto oczekuje. W ofercie dostępne są modele jednostronne i dwustronne. Montować je można na co najmniej dwa sposoby – dużą powierzchnią do ściany lub bokiem, tak by reklama była widoczna po obu stronach.

Kasetony LED to przede wszystkim idealny i elegancki sposób na wyróżnienie lokalu i zarazem firmy. Jeśli szukasz podobnej reklamy albo zastanawiasz się, jak poinformować wszystkich o swoim istnieniu, jak wyróżnić się na tle konkurencji, koniecznie skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kasetony tworzone pod zamówienie. Mamy szeroką ofertę produktów i konkurencyjne ceny.