Reklamy z energooszczędnym podświetleniem LED to nasza specjalność, a światło to najmocniejszy oręż w reklamie.

Jego użycie ożywia każdą reklamę oraz elewację,  na której się pojawia. Dzięki temu uzyskujemy najlepszą widoczność w dzień i w nocy.

Produkujemy kasetony reklamowe z licem winylowym. Ich wymiary zależą tylko od potrzeb i rozmachu klienta.  Grafika z folii do podświetleń, w technologii druku dwustronnego do podświetleń lub podwójnego druku do podświetleń nie stwarza żadnych ograniczeń i zapewnia idealną jakość kolorów. Podświetlenie LED gwarantuje bezawaryjność i mały apetyt na prąd.

Wykonujemy również kasetony z licem z pleksy (PMMA), poliwęglanu komorowego oraz dibondu. Dowolny kształt można  uzyskać frezując  w/w tworzywa. Stosujemy standardowe profile aluminiowe 10, 14, 16 i 18 cm. Grafika z folii translucentnych do podświetleń lub wysokiej jakości druk solwentowy do podświetleń z laminatem UV zapewniają trwałość i intensywność kolorów.  Podświetlenie to oczywiście energooszczędne moduły LED.

Najciekawsza wersja reklam  świetlnych to znaki 3d z podświetleniem LED. Napisy i logotypy wykonane są z frezowanej pleksy, boki to twardy HIPS, tyły  spienione PCV. Źródłem światła są moduły LED.  Kolory uzyskujemy z folii do podświetleń lub druków do podświetleń z laminatem UV. Rozwiązanie daje bardzo elegancki efekt, dużą odporność na warunki  atmosferyczne oraz zapewnia bardzo długi czas bezobsługowej eksploatacji, co rekompensuje  spory koszt początkowy inwestycji. Logotyp 3d LED na elewacji bądź dachu budynku doskonale podnosi prestiż firmy przekładając się tym samym na znacznie lepszy odbiór jej wizerunku przez klientów.

Wykonujemy również podświetlane elementy dekoracyjne na miarę. Łączymy różne technologie i materiały aby zaspokoić najbardziej wymagających klientów, chcących mieć nawet bardzo nietypowy element podświetlany.

Zapewniamy doradztwo techniczne, projekt, transport i montaż.

Oferujemy  wykonanie  konstrukcji  i  instalacji elektrycznej  wraz z dokumentacją.