Oklejanie samochodów, pojazdów to najczęściej wybierana forma reklamy.

Najtańsza reklama mobilna, bardzo widoczna i trafiająca do dużej grupy odbiorców.

Zajmujemy się oklejaniem wszystkich rodzajów pojazdów, są to: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, maszyny budowlane, przyczepy, naczepy, łodzie, motocykle, quady oraz  wszystko co jeździ, lata i pływa.

Wykonujemy własne projekty oraz realizujemy powierzone grafiki.

Oklejamy pojazdy częściowo lub kompleksowo.

Do zamieszczenia na pojeździe danych teleadresowych i logo firmy stosowane są folie ekonomiczne, cięte ploterem. Sprawdzają się na płaskich powierzchniach w przypadku prostych grafik.

Oklejenie całości powierzchni wymaga użycia folii wylewanych, które dzięki  swoim właściwościom  doskonale nadają się nawet do głębokich przetłoczeń. Folię tego typu można zadrukować dowolną grafiką oraz dla lepszej wytrzymałości zabezpieczyć laminatem UV.

Folia OWV (One Way Vision) pozwala umieścić wydruki na szybach bez całkowitego ograniczenia widoczności. Dzięki perforowanej strukturze folia przepuszcza światło w 50%. Jak każda folia z nadrukiem może być zabezpieczona laminatem UV, co znacznie przedłuża jej żywotność.

Dzięki foliom wylewanym oraz z serii carbon możemy całkowicie zmienić kolor całego pojazdu lub jego wybranych elementów. Dotyczy to również wnętrza, np. listew czy konsoli środkowej. 

Każdy rodzaj folii może zostać usunięty z pojazdu w dowolnym momencie bez uszczerbku dla powłoki lakierniczej.

Z powyższych rozważań wynika, iż w gestii reklamodawców mogą pozostać jedynie takie formy reklamy jak przykładowo oklejanie samochodów Łódź. Alternatywą dla stacjonarnych obiektów reklamowych mogą być także reklamy umieszczane na przyczepach samochodowych, które mogą osiągać całkiem spore rozmiary, nie ustępujące reklamom na elewacjach (np. 2,5 na 5 metrów). Jest wiele zalet wyboru takich właśnie form reklamowania produktów czy usług. Na pewno zasadniczą jest ich mobilność. Oklejonym samochodem czy ustawioną na przyczepie tablicą można poruszać się wszędzie, a zatem dotrzeć do większej grupy odbiorców. Po drugie jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż wynajęcie przykładowo ściany obiektu budowlanego i umieszczenie na niej plakatu. Opłaty uiszczane właścicielom nieruchomości stanowią spory wydatek w firmowych budżetach.

Za zamieszczenie ogłoszenia na pasie drogi opłatę z kolei pobiera Zarząd Dróg i Transportu. Natomiast zaparkowanie oznaczonego pojazdu czy też ustawienie przyczepy przy drodze jest bezpłatne. Podmiot płaci jedynie jednorazowo za zakup przyczepy (ewentualnie cyklicznie za jej wynajmowanie) oraz za projekt, wydruk i montaż informacji. Dodatkowo może przyczepę wykorzystywać do promocji różnych działalności, w zależności od potrzeb czy też sezonowości aktywności gospodarczej. Czyli po prostu raz umieszczać na niej jedno ogłoszenie, a raz inne. Ponadto na tablice mobilne póki co nie trzeba mieć żadnego zezwolenia. Należy zadbać o ich ustawienie zgodne z przepisami ruchu drogowego, by nie narazić się na interwencje stróżów prawa.