Przez długie lata działania w branży reklamy outdorowej nabraliśmy dużego doświadczenia w projektowaniu, produkcji i montażu reklam świetlnych wszelkiego typu. Ten rodzaj reklamy zewnętrznej świetnie sprawdza się na halach i budynkach. Swego czasu były to głównie kasetony, litery bryłowe, nośniki banerowe na dedykowanych systemach napinających oraz różnego typu tablice i logotypy. Podświetlane świetlówkami, mikroświetlówkami oraz oświetlane halogenami na wysięgnikach.

Z biegiem lat technologie oświetleniowe zmieniły się na bardziej energooszczędne, ekologiczne i zdecydowanie mniej awaryjne. Obecnie reklamy na halach i budynkach podświetlane są szerokim asortymentem modułów led. Nośniki banerowe i tablice oświetlane są natomiast naświetlaczami led o różnej mocy, w zależności od potrzeby i sytuacji. Co za tym idzie systemy oświetleniowe są również bardziej bezpieczne.

Reklama świetlna na budynkach

Technologie LED umożliwiły odejście od instalacji 230 i 380 W wewnątrz zasilanych przedmiotów.
Obecnie wysokie lub śrenie napięcie dochodzi jedynie do punktu podłączenia zasilaczy.
W przedmiocie znajdującym się na elewacji mam już tylko bezpieczne, niskie napięcie 12 volt.
Same przedmioty również zmieniły się z biegiem lat. Pojawiły się nowe, lepsze jakościowo materiały w bardziej korzystnych wymiarach.
 

Najlepszym przykładem jest płyta kompozytowa Dibond.
Lekka, sztywna, o praktycznie dożywotniej wytrzymałości. W produkcji systemów napinających pod nośniki banerowe dominują profile aluminiowe. To samo tyczy się konstrukcji nośnych, wsporczych oraz pomocniczych podkonstrukcji.

Stal została niemalże w 100% wyparta przez aluminium. 
Spawane elementy aluminiowe są bezobsługowe podczas wieloletniej eksploatacji. Problem korozji został całkowicie wyeliminowany. Ciężkie elementy z blachy i stali ocynkowanej wyparło aluminium i kompozyty. Połączenia klejone są również dużo pewniejsze. Zarówno dla elementów niepodświetlanych, gdzie łączy się głównie dibond, plexi i styrodur, jak i podświetlanych liter bryłowych 3d, gdzie łączymy plexi z aluminium lub kompozytami.

Te wszystkie składowe są bardzo istotnie biorąc pod uwagę zmieniający się klimat.
Dużo bardziej gwałtowne wichury oraz ekstremalne upały wymuszają stosowanie odpowiednich materiałów. Celem jest oczywiście utrzymanie wysokiej jakości i żywotności produktów, zachowując jednocześnie konkurencyjne ceny.

Realizacje na halach i budynkach wykonujemy dla firm, osób prywatnych, najemców, właścicieli, instytucji oraz firm budowlanych. Posiadany przez nas park maszynowy pozwala nam przewieźć i zmontować wszystkie nasze wyroby we własnym zakresie. Mając własny podnośnik koszowy jesteśmy bardzo elastyczni pod kątem dopasowania terminu montażu do odpowiednich warunków pogodowych co ma pośredni wpływ na bezawaryjną pracę naszych produktów.

Własny podnośnik daje nam również komfort czasowy.
Nie wykonujemy montaży na czas aby ograniczyć koszt związany z wynajęciem sprzętu.
Wieloletnie doświadczenie i setki zamontowanych reklam pozwala nam pewnie podejmować się zleceń również na nietypowych obiektach. Współpraca z wieloma firmami budowlanymi, często już na etapie budowy obiektu nauczyła nas w jakiej kolejności i przy użyciu jakich systemów zamocowań odpowiednio i solidnie montować produkowane przez nas reklamy. To samo tyczy się wykonywania zasilających instalacji elektrycznych. Nasze reklamy dostosowane są do funkcjonowania na klasycznych murowanych obiektach, ocieplanych oraz nieocieplanych.
Jednak obecnie bardzo powszechne są również hale systemowe. Spotykamy je w specjalnych strefach ekonomicznych na obrzeżach miast ale również na terenach firm. Hale zazwyczaj są wysokości od około 7 do 12 m.

Do czego mamy przystosowany podnośnik koszowy wysokości 13m.
Konstrukcja nośna hal szkieletowa, stalowa. Elewacje z płyty tzw. Obornickiej, w układzie pionowym lub poziomym. Szerokość zazwyczaj około 1m, grubość 10 cm, wypełnienie niepalną pianą PIR lub PUR.
Warstwy zewnętrzne z blachy aluminiowej grubości 0,5 lub 0.7 mm.
Wykonaliśmy wiele realizacji na tego typu obiektach. Stąd w dużym stopniu kierujemy naszą ofertę zarówno do firm posiadających tego typu obiekty, jak i do firm budujących je.
 

Jeżeli chcecie Państwo zlecić produkcję i montaż reklamy, która ma funkcjonować na hali lub jakimkolwiek budynku gorąco zapraszamy do współpracy.

 
Oferujemy w tym zakresie produkty takie jak:
– litery 3d LED
– logotypy 3d LED
– kasetony led – frezowane z dibondu, aluminiowe z frontami z plexi lub banera
– litery i logotypy ze styroduru z frontami z plexi lub Dibonu
– nośniki banerowe napinane na dedykowanych ramach aluminiowych oraz tablice, oświetlane naświetlaczami LED